Zarządzanie Nieruchomościami Kraków

O nas

Nasza firma funkcjonuje na rynku od roku 2004 i obsługuje krakowskie nieruchomości z powodzeniem do dnia dzisiejszego. Jednak nasze doświadczenie w zakresie administrowania i zarządzania nieruchomościami sięga ponad 20 lat wstecz. W tym czasie, dzięki profesjonalnemu podejściu do naszych obowiązków oraz znajomości problematyki i potrzeb krakowskiego rynku mieszkaniowego, zdobyliśmy zaufanie następujących Wspólnot Mieszkaniowych: Na Stoku, Na Wzgórzach, os. Słoneczne, os. Górali, ul. Felińskiego.

Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają Państwową Licencję Zarządcy Nieruchomości, gwarantującą rzetelne oraz oparte na wiedzy i praktyce podejście do powierzonych obowiązków zarządcy-administratora.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto powierzyć zarządzanie nieruchomością wyspecjalizowanej firmie?

Zakres korzyści płynących z współpracy na linii Wspólnota Mieszkaniowa – firma administrująca budynkiem jest bardzo szeroki. Przejmując na siebie szereg czynności formalno-prawnych odciążamy Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej, który może skupić się na bezpośrednich kontaktach z mieszkańcami i rozpoznawaniem ich potrzeb odnośnie miejsca zamieszkania.

Powierzenie naszej firmie zarządzania i administrowania Państwa nieruchomością przekłada się na wymierne korzyści:

  • wyremontowany i zadbany dom

Dzięki ścisłej współpracy naszej firmy z Wspólnotami Mieszkaniowymi wszelkiego rodzaju remonty odbywają się znacznie sprawniej. Pomagamy w załatwianiu kredytów, organizujemy ekipy remontowe, dbamy o terminowe wykonywanie prac konserwatorskich i szybkie usuwanie niespodziewanych awarii. Dzięki nam wszelkie usterki w Państwa nieruchomości naprawiane są na bieżąco.

  • mniejsze rachunki za ogrzewanie i energię elektryczną

Prace remontowe polegające na termomodernizacji budynków (docieplenie ścian zewnętrznych i stropodachu, nowa elewacja, remont i uszczelnienie dachu), modernizacji centralnego ogrzewania, wymianie okien i drzwi zewnętrznych, mają bezpośredni wpływ nie tylko na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie i prąd, ale i na komfort panujący w Państwa mieszkaniach zarówno w chłodne, jak i upalne dni. Pomagamy w organizacji i realizacji remontów poprawiających komfort życia i wygląd zewnętrzny budynków. Nie ograniczamy się tylko do opłacania Państwa rachunków, lecz aktywnie dążymy do ich obniżenia.

  • bezpieczny dom

Pomożemy w wyposażeniu Państwa nieruchomości w system monitoringu oparty na kamerach umieszczonych na zewnątrz budynku, który skutecznie odstrasza przed niepożądanymi zdarzeniami w Paostwa okolicy. Możliwośd podglądu na własnym telewizorze osoby stojącej przy drzwiach wejściowych do budynku w połączeniu z domofonem daje poczucie bezpieczeostwa, tak potrzebne na dużych osiedlach.

  • sprawne instalacje techniczne

Wykonujemy na bieżąco konserwację instalacji technicznych znajdujących się w budynkach obsługiwanej Wspólnoty Mieszkaniowej, oraz przeglądy wynikające z obowiązujących przepisów Prawa Budowlanego, dzięki czemu do minimum ograniczone zostaje ryzyko wystąpienia niepożądanych awarii.

Domator to my!

Nasza firma funkcjonuje na rynku od roku 2004 i obsługuje krakowskie nieruchomości z powodzeniem do dnia dzisiejszego. Jednak nasze doświadczenie w zakresie administrowania i zarządzania nieruchomościami sięga ponad 20 lat wstecz. Domator Kraków - profesjonalne zarządzanie nieruchomościami.

W tym czasie, dzięki profesjonalnemu podejściu do naszych obowiązków oraz znajomości problematyki i potrzeb krakowskiego rynku mieszkaniowego, zdobyliśmy zaufanie wielu Wspólnot Mieszkaniowych.

czytaj więcej

Kontakt

Domator Urszula Turska - Zarządzanie nieruchomościami Kraków

os. Na Wzgórzach 34
31-726 Kraków
tel. 12 640 77 20

biuro@domator-turska.pl

Furmularz kontaktowy

więcej informacji

Do naszej siedziby zapraszamy:
14-17 poniedziałki
10-14 środy
10-14 piątki

tel. 602 551 904 (dostępny codziennie 8-20)